اینستاگرام آپارات یوتیوب

درباره ما

شرکت هنر چوب راشین در سال 1369با نام صنایع چوب غنجی و با هدف ارائه خدمات و محصولات چوبی پا به عرصه طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی شعب بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و تجهیزات اداری و صرافی ها گذاشت . از سال 1386 تا کنون نیز با نام شرکت هنر چوب راشین به فعالیت خود بصورت تخصصی و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا  و نیروی انسانی متخصص و باتجربه پرداخته است .

آرمان:
ارائه خدمات و محصولات تخصصی در زمینه دکوراسیون و تجهیزات اداری بانک ها و موسسات مالی بصورت حرفه ای در سراسر ایران به کلیه بانک ها و موسسات مالی دولتی و خصوصی.

راهبرد:
الگوسازی و سرآمدی سازمانی از طریق نوآفرینی ، تولید علم و فناوری ، پایش روندهای رشد و توسعه و به کارگیری دستاوردهای ارزنده در ساختارهای همسان.

ماموریت :
خدمت رسانی مطلوب و پشتیبانی نظام مند از سازمان مشتری با رسالت تحقق اهداف و تداوم توسعه و پیشرفت.

 

ارزش ها:
احترام به اصول فکری و باورهای مشتری
درک درست نیازهای مشتری
تلاش بی دریغ برای خدمت گزاری
انعطاف پذیری در تعریف و ارائه خدمات
مشتری محوری همراه با حفظ اصالت فرهنگی
حفظ منافع سازمانی و رقابت سالم
آینده نگری و دوراندیشی در ارائه خدمات
امنیت و آرامش خاطر مشتری

این شرکت ضمن تجهیز بیش از صدها شعبه از شعب بانک های مختلف  درسراسر ایران ، در نظر دارد با بهره گیری از دانش و تجربه تخصصی خود محصولات  متنوع با چوب ، مصنوعات چوب ، فلز و .... را در زمینه های زیر ارائه نماید :

 طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی شعب بانک ها شامل :
o انواع کانتر به صورت ایستاده و نشسته مطابق با دستور العمل مجموعه .
oانواع پوشش های دیوارو سقفی
oطراحی و ساخت میزهای اداری تخصصی شامل میزهای ریاستی ، کارشناسی ،پرسنلی و ....
oانواع درب های چوبی ، ام دی اف ،اچ دی اف و پی وی سی ....
oانواع کابینت و کمدهای دیواری و پرتابل
oانواع درب های چوبی ، ام دی اف ،اچ دی اف و پی وی سی ....
oانواع کابینت و کمدهای دیواری و پرتابل
oتدوین آیین نامه طراحی و ساخت شعب بانک ها و موسسات مالی و اعتباری با توجه به اصول سازمانی هر مجموعه
oطراحی و برند سازی آرم و لوگوی بانک ها و موسسات مالی و اعتباری جهت جذب هرچه بیشتر بازار سرمایه با استفاده از طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شعب
شرکت هنرچوب راشین با سابقه درخشان در طراحی  دکوراسیون داخلی منازل مسکونی و اداری، همراهی مطمعن برای شما مشریان عزیز خواهد بود که خواهان کیفیت و زیبایی در کنار هم هستید. شرکت هنر چوب راشین از طراحی تا ساخت بر اساس اصول ساخت و ساز و سلیقه مشتریان عزیز با شما همراه میشود تا به دیزاین ایده آل شما عزیزان جامه ی عمل بپوشاند. برای دیدن نمونه کار های بیشتر ار پیج اینستاگرام ما دیدن کنید و یا از طریق شماره تماس واتسپ موجود در بخش ارتباط مشتری با کارشناسان ما همراه شوید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گوی سوالات شما عزیزان میباشند.