اینستاگرام آپارات یوتیوب

پارتیشن

پارتیشن یک وسیله تزیینی و کاربردی برای جدا سازی فضا است. پارتیشن در دو نوع ثابت و متحرک قابل استفاده است. نوع متحرک اغلب از جنس چوب و ام دی اف بوده و قابل جا بجایی میباشد. در مقابل پارتیشن ثابت که اغلب برای محیط های اداری بکار میرود شکل رسمی تری دارد. پارتیشن متحرک را اغلب میتوان در اشکال و طراحی های خاص به صورت لولایی و یا هلالی و یا طراحی خاص و یکدست و بدون لولا تهیه کرد. در حالی که پارتیشن ثابت مانند دیوار به زمین ثابت میشود و برای جابجایی نیاز به دمونتاژ نصاب دارد.

پارتیشن برای جداسازی و زیبا سازی محیط بکار میرود و برای پوشاندن بخشی از محیط و خارج کردن آن از دیدرس گزینه مناسبی به نظر میرود. پارتیشن میتواند جنس شیشه ، چوبی، فلزی و یا ترکیبی از آنها باشد. نمیتوان از بین پارتیشن ها بهترین گزینه را انتخاب کرد بلکه انتخاب نوع پارتیشن به نیاز و سلیقه و فضای محیط بستگی دارد.

برای مثال پارتیشن شیشه ای یکی از جذاب ترین و لوکس ترین نوع پارتیشن بشمار میرود. این نوع پارتیشن با توجه به جنس آن نسبت به سایر انواع پارتیشن حساس تر به نظر میرسد و برای منازل پر رفت و آمد چندان گزینه  مناسبی به نظر نمیرسد و نیاز به تمیز شدن مداوم دارد. در مقابل پارتیشن های ام دی افی میتواند در رنگ و طرح و اندازه مورد نظر برای جدا سازی فضا بکار گرفته شود و علاوه بر ایجاد زیبایی، باعث خصوصی سازی فضا شود.

پاراوان ها یا پارتیشن های متحرک اغلب در فضا های کافه، مطالعات جمعی و فضا هایی با دکوراسیون فانتزی بکار میروند. این نوع پارتیشن آزادی جابجایی مرز های ایجاد شده در محیط را به حضار و کاربران میدهد. برای مثال در فضاهای مطالعاتی جمعی که افراد نیاز دارند گاه به صورت فردی و گاه جمعی به مطالعه بپردازند میتوانند با جابجایی پارتیشن ها این امکان را برای خود فراهم کنند و محیط صمیمانه تری را ایجاد کنند. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر در این زمینه با مشاورین هنرچوب راشین تماس حاصل فرمایید 

پارتیشن اداری ام دی اف و شیشه

0 تومان

پارتیشن طولی شیشه و ام دی اف

0 تومان

پارتیشن شیشه ای اتاق مدیریت

0 تومان

پارتیشن ترکیبی

0 تومان

پارتیشن شیشه ای

0 تومان

پارتیشن هایگلاس سرمه ای

0 تومان

پارتیشن هایگلاس

0 تومان