اینستاگرام آپارات یوتیوب

درب اداری/مسکونی

 

ساخت انواع درب اداری و مسکونی و نصب در محل یکی از خدمات دیگر هنرچوب راشین میباشد لازم به ذکر است تهیه دستگیره بر عهده مشتری میباشد زیرا انتخاب دستگیره ها سلیقه ای و دارای بازه قیمتی میباشد که هماهنگی آن امری دشوار به نظر میاید از آن رو این امر به عهده مشتریان عزیز گذاشته میشود. لازم به ذکر است که مشاوره با متخصصین راشین پیش از خرید دستگیره ها امری ضروری است زیرا در صورت نخریدن درب جدیدو تعمیر درب قدیمی محل قرار گیری قفل و دستگیره و اندازه باید مورد بررسی قرار گیرد تا امکان پذیر بودن نصب آن تعیین و سپس خریداری گردد.

درب ها با روکش چرمی پانچ دار، چوب ساده و یا جنس مورد نظر به صورت تکی یا دو قلو قابل سفارش هستند. لازم است در سفارش درب بازه سفارش و در صورت نیاز رنگ کاری در نظر گرفته شود.  درب ها قابل ترکیب با شیشه میباشند که در صورت سفارش درب های ترکیبی با شیشه لازم است نوع شیشه و نیاز به طرح دار بودن آن نیز مشخص شود که در هزینه سفارش کلی اثر گذار خواهد بود. 

لازم به ذکر است اغلب درب های تولیدی در بخش محصولات به کارخانه مربوط سفارش داده شده و هنرچوب راشین نصب درب و دستگیره آن را به عهده داشته است. پروسه تولید درب با ساخت یونیت متفاوت بوده و در نتیجه مانند سفارشاتی که نیاز به ارسال به رنگکاری و یا پرس شدن و یا وکیوم شدن و ممبران را دارند در کارگاه راشین صورت نگرفته بلکه به کارگاه هایی تخصصی برای اجرای عملیات و تولید ارسال گردیده اند.  به عبارت دیگر درب های بخش محصولات ، نمونه هایی از سفارشات اجرایی با همکاری کارخانه تولید درب میباشد و جهت ارائه دیدگاه کلی و گزینه های پیشنهادی به اشتراک گذاشته شده اند.

با توجه به موارد فوق زمان تحویل گیری سفارشات از رنگکاری و ... در زمان تحویل سفارشات محاسبه میگردد. با توجه به همکاری هنرچوب راشین با شرکت های بزرگ ومعتبر تیم هنر چوب راشین تمام تلاش خود برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز را دارد.

درب سفید ساده با طراحی مینیمال

0 تومان

درب شیاری عسلی

0 تومان

درب شیاری سفید رنگ

0 تومان

درب منزل مسکونی

0 تومان

درب

0 تومان

درب سفارشی ذغالی

0 تومان

درب با روکش چرمی

0 تومان