اینستاگرام آپارات یوتیوب

میز کارمندی

 

میز کارمندی یا میز کارشناسی مختص کارکنان یک اداره است. تفاوت این نوع میز ها علاوه بر سبک طراحی آنها در نوع نیاز کارمندی است که قرار است از آن میز استفاده کند. برای مثال اگر یک کارمند اداری ساده را در نظر بگیریم این کارمند برای کار های روز مره خود تنها به یک سیستم و چند کشو نیاز خواهد در مقابل یک متخصص یا معمار به فضای بیشتری برای طراحی و کارهای اداری خود نیاز دارد. بنابر این در سفارش میز کارشناسی نیاز کارمند و سبک طراحی محیط باید در نظر گرفته شود.

میز کارمندی از میز مدیریت کوچیک تر، با طراحی ساده تر و اغلب دارای کشو و فضای کاری بیشتری است. تفاوت میز اداری کارمندی و کارشناسی همانطور که اشاره شد در نیاز های فردی خلاصه میشود که از آن استفاده میکند. میز کارشناسی همانطور که از اسم آن مشخص است برای تعداد محدودی از کاشناسان هر مجموعه طراحی میشود که با توجه به مقام و وظایف خاصی که دارند نیاز های متفاوتی نسبت به یک کارمند ساده دارند.

 

در حالت کلی میز اداری باید به گونه ای طراحی شود که راندمان کارمند را بالا ببرد و از انرژی کارمند حداکثر استفاده را بتوان کرد. به عبارت دیگر میز اداری نباید عملکرد کارمند را مختل کند و به عبارت دیگر آزادی عمل ، راحتی و کاربدی بودن از شاخصه های اصلی میز های اداری و کارشناسی هستند.

 

 

میز اداری

0 تومان

میز اداری /کارمندی

0 تومان

میز کارمندی مستطیل بلند

0 تومان

میز اداری

0 تومان

میز کارمندی

0 تومان