اینستاگرام آپارات یوتیوب

میز کنفرانس

یکی دیگر از میز های مهم در مراکز اداری میز کنفرانس است. میز کنفرانس در اتاق کنفرانس ، جلسات یا اتاق مدیریت برای برگزاری جلسات اداری بکار میرود. از میز های کنفرانس در محیط های آموزشی مانند دانشگاه ها هم استفاده میشود. طرح، رنگ و مدل این میز ها سلیقه ای و بر حسب نیاز مشتری و با توجه به دکوراسیون محیط مورد نظر انتخاب میشود.

 

ظرفیت میز کنفرانس میتواند تا 80نفر هم برسد. با توجه به اندازه اتاق مورد نظر میتواند میز کنفرانس را یو شکل، مربعی، گرد و یا مربعی شکل انتخاب کرد. اغلب میز های کنفرانس به صورت یو شکل و یا مستطیل انتخاب میشوند، میز های مستطیل شکل تو خالی نبوده و برای فضا های کوچک تر مناسب تر هستند در مقابل در میز یو شکل افراد با فاصله بیشتری از یکددیگر قرار میگیرند و فضای خالی وسط این  میز با وسایل تزیینی پر میشود و یا بنا به سلیقه افراد خالی گذاشته میشود.

 

 اتاق کنفرانس محل برگزاری رویداد های حساس و سرنوشت ساز بوده و راحتی زیبایی و کاربردی بودن وسایل موجود در آن و دکوراسیون انتخابی اهمیت بسزایی خواهد داشت.

 

پس انتخاب جنس، رنگ و طراحی میز کنفرانس نیز امری بسیار حساس است و نیاز به مشاوره افراد متخصص در این زمینه کاملامحسوس است. جنس میز کنفرانس میتواند چوبی، ام دی اف، چرم، شیشه و یا ترکیبی از آنها باشد که بنا به سلیقه و نیاز مشتری و طراحی مورد نظر مورد استفاده قرار میگیرد.

 

 

 

 

میز کنفرانس متصل به میز مدیریت

0 تومان

میز مدیریت به همراه میز کنفرانس

0 تومان

میز کنفرانس یو شکل

0 تومان

میز کنفرانس مستطیل شکل سفارشی

0 تومان

میز کنفرانس مستطیل مینیمال پروفیل

0 تومان

میز کنفرانس بلند سفارشی

0 تومان

میز کنفرانس

0 تومان

میز کنفرانس

0 تومان