اینستاگرام آپارات یوتیوب

کانتر

میز کانتر در دو شکل متحرک سبک و چوبی سنگین شناخته میشود. میز کانتر متحرک در اصل میزی از جنس مواد سبک و قابل حمل است که در نمایشگاه ها و ارائه سمپل های تبلیغاتی روبروی فروشگاه ها و یا برای فروش موقتی استفاده میشود. میز کانتر متحرک در تبلیغات و ارتباط با مشتری حرف اول را میزند طراحی این میز ها ساده است و اغلب برای یک یا چند نفر ظرفیت دارد. افراد اغلب پشت کانتر ایستاده و به تبلیغ محصولات مشغول میشوند. رنگ و نوشته های روی کانتر از اهمیت بالایی برخوردار است و در نگاه اول باید گویای نیاز، هدف و معرف برند مورد نظر باشد و در عین حال طراحی شلوغی نداشته باشد زیرا اطمینان را کاهش میدهد و کمتر منجر به جلب مشتری میشوند.

نوع دیگر میز کانتر که در محیط ادرات کاربرد دارد سنگین بوده و به راحتی قابل حمل نیستند و مانند سایر میز های اداری برای جابجایی به دمونتاژ نیاز دارد. این نوع میز دارای کشو بر حسب نیاز است و اغلب در ورودی ادارات ، شرکت ها ، مطب و... به چشم میخورد. طراحی این نوع میز که اغلب طول بیشتری داشته و میتواند برای یک نفر یا تعداد منشی های بیشتری طراحی شود باید چشم نواز و متناسب با طراحی داخلی محیط باشد. اغلب بر روی کانتر منشی اسم و برند شرکت به چشم میخورد و باید طراحی خاص آن حس صمیمیت ایجاد کند. به عبارتی طراحی آن کژوال تر از سایر میز ها در نظر گرفته شود. البته میتوان تفاوت هایی بین کانتر و میز منشی قائل شد. میز کانتر متنوع تر است و متناسب با نقش آگاهی رسانی کارمندی که پشت آن قرار میگیرد طراحی میشود.

کانتراداری به عبارتی به صورت کانتر منشی و کانتر های اداری بانک ها و صرافی ها در نظر گرفته میشود. کانتر منشی اغلب در ورودی درب شرکت قرار دارد. از طرفی کانتر های اداری بانک هاو صرافی ها، میز هایی به هم متصل با فاصله کم وجدا کننده های شیشه ای یا چوبی هستند که فضای هر کارمند را از دیگری جدا میکند. کانتر باعث استفاده حداکثری از فضا برای محیط هایی است که محصول نهایی آنها ارائه خدمات است و کارمند در تمام روز در ارتباط با مشتریان بوده و نیاز دارد به راحتی با مشتری در تماس باشد. کانتر در این محیط ها اغلب دارای محافظ شیشه ای است که میتواند ضد گلوله(در صرافی و بانک باشد) و یا شیشه ساده در پیشخوان ها و اماکنی که نیاز به مسائل امنیتی و حفاظت های مالی کمتر به چشم میخورد.

شرکت هنرچوب راشین پیشرو در ارائه خدمات مربوط به طراحی انواع کانتر ها خصوصا در محیط های اداری، بانک ها و صرافی ها به شمار میرود. شرکت هنرچوب راشین با داشتن سابقه طولانی در این زمینه همراه شما عزیزان برای انتخاب، طراحی و اجرای طرح مورد نیاز بر حسب سلیقه شما عزیزان میباشد.   

 

کانتر بانک

0 تومان

کانتر اداری

0 تومان

کانتر منشی دو رنگ

0 تومان

کانتر سفارشی طرح چوب

0 تومان

کانتر دو رنگ

0 تومان

کانتر به همراه جلو شیشه

0 تومان

کانتر اداری-بانکی به صورت دو رنگ سفارشی

0 تومان

میز اداری -کانتر اداری (بانکی) به همراه شیشه پذیرش

0 تومان